| Model | 4axles |
|---|---|
| Draadaanvoerlengte | onbeperkt |
| Stroomvoorziening | 380V, fase 3 |
| Draadvoedingsmotorvermogen | 1,5 kW |
| Max productiesnelheid | 200pcs/min |
| Besturingssysteem | CNC Controle |
|---|---|
| Draadvoedingsmethode | Servomotor |
| Aantal assen | 5 |
| Max productiesnelheid | 200pcs/min |
| Draadrotatiehoek | 360 graden |
| Draaddiameterbereik | 0.2-2.0 mm |
|---|---|
| Elektrische spanning | 380V 50Hz |
| Voedingsservomotor | 0,75 kW |
| Sollicitatie | Productieveren |
| Producttype | Industriële machines |
| Draaddiameter | 0,6-2,0 mm |
|---|---|
| Max.outside diameter | 40 mm |
| Porderingssnelheid | Max. 300 stuks per minuut |
| Power AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Dimensie (L*W*H) | 670*930*1300 mm |
| Dimensie (L*W*H) | 950*1150*1500 mm |
|---|---|
| Max.outside diameter | 22 mm |
| Draaddiameter | 0,3-1,2 mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Porderingssnelheid | Max 350 pc's per minuut |
| Gewicht | 1200 kg |
|---|---|
| Max.outside diameter | 60 mm |
| Maximale assen | 5 assen |
| Draaddiameter | 0,8-3,0 mm |
| Dimensie (L*W*H) | 1200*1200*1700mm |
| Max.outside diameter | 60 mm |
|---|---|
| Dimensie (L*W*H) | 1200*1200*1700mm |
| Maximale assen | 2 assen |
| Gewicht | 1200 kg |
| Draaddiameter | 0,8-3,0 mm |
| Draaddiameter | 0,8-3,0 mm |
|---|---|
| Porderingssnelheid | Max 200 pc's per minuut |
| Max.outside diameter | 60 mm |
| Gewicht | 1200 kg |
| Power AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Draaddiameter | 0,8-3,5 mm |
|---|---|
| Buitendiameter | Max. 60 mm |
| Voerwieltelling | 0-135 m/min |
| Dimensie (L*W*H) | 1300*1200*1700mm |
| Stroom | 3P 380V 50/60 Hz |
| Gewicht | 1200 kg |
|---|---|
| Max.outside diameter | 60 mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Draaddiameter | 0,8-3,0 mm |
| Dimensie (L*W*H) | 1200*1200*1700mm |