| Stroom | 220V |
|---|---|
| Draadvormingsmethode | Servomotor |
| Draaddiameter | 0.060.8mm |
| Max.outside diameter | 22 mm |
| Dimensie (L*W*H) | 850*650*1300mm |
| Draaddiameter | 0,8-3,5 mm |
|---|---|
| Max productiesnelheid | 250pcs/min |
| Voedingsservomotor | 3 paar |
| Buitendiameter | Max. 60 mm |
| Dimensie (L*W*H) | 1300*1200*1700mm |
| Porderingssnelheid | Max 200 pc's per minuut |
|---|---|
| Gewicht | 1200 kg |
| Power AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Maximale assen | 2 assen |
| Draaddiameter | 0,8-3,0 mm |
| Axiscount | 2 as |
|---|---|
| Draaddiameter | 0,8-3,0 mm |
| Max.outside diameter | 60 mm |
| Productie | 0-200pcs/min |
| Voedingssnelheid | 0-135 m/min |
| Draaddiameter | 0.15-0.8 |
|---|---|
| Max Wire Diameter | 30 mm |
| Productie | 0-800pes/min |
| Voerwieltelling | 1Pairs |
| Dimensie | 1000mm * 700mm * 1350mm |
| Draaddiameter | 0,06-0,8 |
|---|---|
| Min draaddiameter | 0,06 mm |
| Max Wire Diameter | 22 mm |
| Productie | 0-500 stuks/min |
| Gewicht | 400 kg |
| Axiscount | 2 as |
|---|---|
| Draaddiameter | 0.060.8mm |
| Max.outside diameter | 22 mm |
| Productie | 0-550 pcs/min |
| Dimensie (L*W*H) | 850*650*1300mm |
| Rotatieas van de draad | 2 |
|---|---|
| Decoilerapparatuur | 100 kg |
| Max.outside diameter | 40 mm |
| Max productiesnelheid | 0-300pcs/min |
| Gewicht | 800 kg |
| Draaddiameter | 0.6-2.0 |
|---|---|
| Voedingssnelheid | 0-100m/min |
| Voerwieltelling | 2 PAAR |
| Dimensie | 720 mm * 725 mm * 1380 mm |
| Power AC | 3P-380V50/60hz |
| Axiscount | 3 as |
|---|---|
| Draaddiameter | 0.060.8mm |
| Max.outside diameter | 22 mm |
| Productie | 0-6pcs/min |
| Voerwieltelling | 1 paar |