| Model | 4axles |
|---|---|
| Długość podawania drutu | nieograniczony |
| Zasilacz | 380V,3 faza |
| Zasilanie silnika podawania przewodów | 1,5 kW |
| Maksymalna prędkość produkcji | 200 SZT./Min |
| System sterowania | Sterowanie CNC |
|---|---|
| Metoda karmienia drutu | Silnik serwo |
| Liczba osi | 5 |
| Maksymalna prędkość produkcji | 200 SZT./Min |
| Kąt obrotu drutu | 360 stopni |
| Zakres średnicy drutu | 0,2-2,0 mm |
|---|---|
| Napięcie elektryczne | 380 V 50 Hz |
| Karmienie silnika serwo | 0,75 kW |
| Aplikacja | Sprężyny produkcyjne |
| Typ produktu | Maszyny przemysłowe |
| Średnica drutu | 0,6-2,0 mm |
|---|---|
| Max.outside średnica | 40 mm |
| Szybkość Pordukcji | Maksymalny 300 szt. |
| Power AC | 3P-380V 50/60 Hz |
| Wymiar (l*w*h) | 670*930*1300 mm |
| Wymiar (l*w*h) | 950*1150*1500 mm |
|---|---|
| Max.outside średnica | 22 mm |
| Średnica drutu | 0,3-1,2 mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60 Hz |
| Szybkość Pordukcji | MAX 350 PCS na min |
| Waga | 1200 kg |
|---|---|
| Max.outside średnica | 60 mm |
| Maksymalne osie | 5 osi |
| Średnica drutu | 0,8-3,0 mm |
| Wymiar (l*w*h) | 1200*1200*1700 mm |
| Max.outside średnica | 60 mm |
|---|---|
| Wymiar (l*w*h) | 1200*1200*1700 mm |
| Maksymalne osie | 2 osie |
| Waga | 1200 kg |
| Średnica drutu | 0,8-3,0 mm |
| Średnica drutu | 0,8-3,0 mm |
|---|---|
| Szybkość Pordukcji | MAX 200 szt. Na min |
| Max.outside średnica | 60 mm |
| Waga | 1200 kg |
| Power AC | 3P-380V 50/60 Hz |
| Średnica drutu | 0,8-3,5 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | Max. 60 mm |
| Liczba koła żywieniowego | 0-135 m/min |
| Wymiar (l*w*h) | 1300*1200*1700 mm |
| Moc | 3P 380V 50/60 Hz |
| Waga | 1200 kg |
|---|---|
| Max.outside średnica | 60 mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60 Hz |
| Średnica drutu | 0,8-3,0 mm |
| Wymiar (l*w*h) | 1200*1200*1700 mm |