| Model | 4axles |
|---|---|
| Tel Besleme Uzunluğu | sınırsız |
| Güç kaynağı | 380V,3 faz |
| Tel besleme motoru gücü | 1.5kw |
| Maksimum Üretim Hızı | 200 ADET/Dakika |
| Kontrol sistemi | CNC Kontrolü |
|---|---|
| Tel besleme yöntemi | Servo Motoru |
| Eksen sayısı | 5 |
| Maksimum Üretim Hızı | 200 ADET/Dakika |
| Tel dönüş açısı | 360 derece |
| Tel çapı aralığı | 0,2-2,0 mm |
|---|---|
| Elektrik Gerilimi | 380V 50Hz |
| Besleme Servo Motoru | 0.75kW |
| Başvuru | Üretim Yayları |
| Ürün türü | Endüstriyel makine |
| Tel çapı | 0.6-2.0mm |
|---|---|
| Max.utside çapı | 40mm |
| Porsiyon hızı | Min başına maksimum 300 adet |
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Boyut (l*w*h) | 670*930*1300mm |
| Boyut (l*w*h) | 950*1150*1500mm |
|---|---|
| Max.utside çapı | 22mm |
| Tel çapı | 0.3-1.2mm |
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Porsiyon hızı | Min başına maksimum 350 adet |
| Max.utside çapı | 60 mm |
|---|---|
| Boyut (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| Maksimum eksenler | 2 eksen |
| Ağırlık | 1200kg |
| Tel çapı | 0.8-3.0 mm |
| Ağırlık | 1200kg |
|---|---|
| Max.utside çapı | 60 mm |
| Maksimum eksenler | 5 Eksen |
| Tel çapı | 0.8-3.0 mm |
| Boyut (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| Tel çapı | 0.8-3.0 mm |
|---|---|
| Porsiyon hızı | Min başına maksimum 200 adet |
| Max.utside çapı | 60 mm |
| Ağırlık | 1200kg |
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Tel çapı | 0.8-3.5 mm |
|---|---|
| Dış Çap | Maks. 60 mm |
| Besleme tekerleği sayısı | 0-135m/dakika |
| Boyut (l*w*h) | 1300*1200*1700mm |
| Güç | 3P 380V 50/60 Hz |
| Ağırlık | 1200kg |
|---|---|
| Max.utside çapı | 60 mm |
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Tel çapı | 0.8-3.0 mm |
| Boyut (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |