| Μοντέλο | 4AXLES |
|---|---|
| Μήκος τροφοδοσίας σύρματος | απεριόριστος |
| Τροφοδοσία | 380V, φάση 3 |
| Ισχύς τροφοδοσίας σύρματος | 1,5 kW |
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 200pcs/min |
| Σύστημα ελέγχου | CNC έλεγχος |
|---|---|
| Μέθοδος τροφοδοσίας καλωδίων | Σερβοκινητήρας |
| Αριθμός άξονων | 5 |
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 200pcs/min |
| Γωνία περιστροφής καλωδίου | 360 μοίρες |
| Εύρος διαμέτρου καλωδίου | 0.2-2.0mm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τάση | 380V 50Hz |
| Σερβοκινητήρα τροφοδοσίας | 0,75kW |
| Εφαρμογή | Springs Manufacturing |
| Τύπος προϊόντος | Βιομηχανικά μηχανήματα |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,6-2,0mm |
|---|---|
| Διάμετρος max.outside | 40mm |
| Ταχύτητα | Μέγιστο 300 PCS ανά λεπτό |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Διάσταση (l*w*h) | 670*930*1300 χιλ. |
| Διάσταση (l*w*h) | 950*1150*1500mm |
|---|---|
| Διάμετρος max.outside | 22mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,3-1,2 χιλιοστά |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Ταχύτητα | Μέγιστο 350 τεμ. Ανά λεπτό |
| Βάρος | 1200 κιλά |
|---|---|
| Διάμετρος max.outside | 60mm |
| Άξονες μέγιστων | 5 άξονες |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,0 χιλιοστά |
| Διάσταση (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| Διάμετρος max.outside | 60mm |
|---|---|
| Διάσταση (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| Άξονες μέγιστων | 2 άξονες |
| Βάρος | 1200 κιλά |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,0 χιλιοστά |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,0 χιλιοστά |
|---|---|
| Ταχύτητα | Μέγιστο 200 τεμ. Ανά λεπτό |
| Διάμετρος max.outside | 60mm |
| Βάρος | 1200 κιλά |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,5 χιλιοστά |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο 60 χιλ. |
| Μετρητής τροχών τροφοδοσίας | 0-135m/min |
| Διάσταση (l*w*h) | 1300*1200*1700mm |
| Εξουσία | 3p 380V 50/60 Hz |
| Βάρος | 1200 κιλά |
|---|---|
| Διάμετρος max.outside | 60mm |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,0 χιλιοστά |
| Διάσταση (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |