| Producttype | Besturingssysteem |
|---|---|
| Productfunctie | Machinecontrole |
| Besturingssysteemsoftware | Aanpasbare software |
| Hardware van het besturingssysteem | Hoogwaardige processoren |
| Componenten van het besturingssysteem | Sensoren, actuatoren, motoraandrijvingen |
| Gewicht (kg) | 10kg |
|---|---|
| Geheugen | 2 GB |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Merknaam | Finger CNC |
| Verkoop eenheden | Enkel item |
| Draaddiameter | 0,6-2,0 mm |
|---|---|
| Max productiesnelheid | 300 stks/min |
| Buitendiameter | Max. 40 mm |
| Dimensie (L*W*H) | 720*725*1380mm |
| Gewicht | 800 kg |
| Maximale assen | 3 assen |
|---|---|
| Porderingssnelheid | Max 350 pc's per minuut |
| Max.outside diameter | 22 mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Gewicht | 600 kg |
| Draaddiameter | 0,6-2,0 mm |
|---|---|
| Dimensie (L*W*H) | 720*725*1380mm |
| Stroom | 3P 380V 50/60 Hz |
| Buitendiameter | Max. 40 mm |
| Voedingsservomotor | 2 paren |
| Draaddiameter | 0.060.8mm |
|---|---|
| Voedingssnelheid | 0-300 m/min |
| Buitendiameter | Max. 22 mm |
| Max productiesnelheid | 500 stuks/min |
| Dimensie (L*W*H) | 850*650*1300mm |
| Buitendiameter | Max. 40 mm |
|---|---|
| Draaddiameter | 0,6-2,0 mm |
| Stroom | 3P 380V 50/60 Hz |
| Voedingssnelheid | 0-100m/min |
| Gewicht | 800 kg |
| Draaddiameter | 0,3-1,2 mm |
|---|---|
| Buitendiameter | Max. 22 mm |
| Max productiesnelheid | 350 stuks/min |
| Dimensie (L*W*H) | 950*1150*1500 mm |
| Gewicht | 600 kg |
| Draaddiameter | 0,8-3,5 mm |
|---|---|
| Buitendiameter | Max. 60 mm |
| Max productiesnelheid | 250pcs/min |
| Dimensie (L*W*H) | 1300*1200*1700mm |
| Stroom | 3P 380V 50/60 Hz |
| Max productiesnelheid | 350 stuks/min |
|---|---|
| as | 2 as |
| Gewicht | 600 kg |
| Draaddiameter | 0,3-1,2 mm |
| Buitendiameter | Max. 22 mm |