| Maximale assen | 2 assen |
|---|---|
| Draadvoedingsnauwkeurigheid | ± 0,01 mm |
| Voedingssnelheid | 0-200 stuks/min |
| Gewicht | 1200 kg |
| Machinedimensie | 1200*1200*1700mm |
| Draaddiameter | 0.15-0.8 |
|---|---|
| Productie | 0-800pes/min |
| as | 5 |
| Max Wire Diameter | 30 mm |
| Dimensie | 1000mm * 700mm * 1350mm |
| De slag van het loodspoor | 200 mm |
|---|---|
| Max -productiesnelheid | 550pcs/min |
| Gewicht | 400 kg |
| Machinedimensie | 850*650*1300mm |
| Power AC | 3P-380V50/60hz |
| Draaddiameter | 0,06-0,8 |
|---|---|
| Productie | 0-550 stuks/min |
| Min draaddiameter | 0,06 mm |
| Max Wire Diameter | 22 mm |
| Dimensie | 850mm * 650mm * 1300mm |
| Draaddiameter | 0.6-2.0 |
|---|---|
| Voedingssnelheid | 0-100m/min |
| Min draaddiameter | 0,6 mm |
| Max Wire Diameter | 40 mm |
| Productie | 0-300pcs/min |
| Draaddiameter | 0.6-2.0 |
|---|---|
| Min draaddiameter | 0,6 mm |
| Voerwieltelling | 2 PAAR |
| Maximale draaddiameter | 40 mm |
| Dimensie | 670 mm * 930 mm * 1300 mm |
| Draaddiameter | 0,6-2,0 mm |
|---|---|
| Buitendiameter | Max. 40 mm |
| Max productiesnelheid | 300 stks/min |
| Voedingssnelheid | 0-100m/min |
| Dimensie (L*W*H) | 720*725*1380mm |
| Draaddiameter | 0,8-3,0 mm |
|---|---|
| Max productiesnelheid | 300 stks/min |
| Buitendiameter | Max. 60 mm |
| Dimensie (L*W*H) | 1200*1200*1700mm |
| Stroom | 3P 380V 50/60 Hz |