| Draaddiameter | 0.150.8mm |
|---|---|
| Buitendiameter | Max. 22 mm |
| Max productiesnelheid | 550pcs/min |
| Voedingssnelheid | 0-300 m/min |
| Dimensie (L*W*H) | 850*650*1300mm |
| Buitendiameter | Max. 22 mm |
|---|---|
| Draaddiameter | 0.150.8mm |
| Voedingssnelheid | 0-300 m/min |
| Dimensie (L*W*H) | 850*650*1300mm |
| Max productiesnelheid | 550pcs/min |
| Draaddiameter | 0,8-3,5 mm |
|---|---|
| Voerwieltelling | 0-135 m/min |
| Max productiesnelheid | 250pcs/min |
| Buitendiameter | Max. 60 mm |
| Stroom | 3P 380V 50/60 Hz |
| Draaddiameter | 0,8-3,5 mm |
|---|---|
| Voedingsservomotor | 3 paren |
| Buitendiameter | Max. 60 mm |
| as | 3 as |
| Dimensie (L*W*H) | 1300*1200*1700mm |
| Gewicht | 600 kg |
|---|---|
| Porderingssnelheid | Max 350 pc's per minuut |
| Draaddiameter | 0,3-1,2 mm |
| Maximale assen | 3 assen |
| Power AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Porderingssnelheid | Max 200 pc's per minuut |
|---|---|
| Dimensie (L*W*H) | 1200*1200*1700mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Draaddiameter | 0,8-3,0 mm |
| Gewicht | 1200 kg |
| Maximale assen | 2 assen |
|---|---|
| Gewicht | 1200 kg |
| Draaddiameter | 0,8-3,0 mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Dimensie (L*W*H) | 1200*1200*1700mm |
| Min draaddiameter | 0,3 mm |
|---|---|
| Spanning | 3P-380V50/60hz |
| Woest | 600 kg |
| Max. buitendiameter | 22 mm |
| Voedingssnelheid | 220 m/min |
| Min draaddiameter | 0,06 mm |
|---|---|
| Productie | 0-550 stuks/min |
| Voedingssnelheid | 0-300 m/min |
| Max Wire Diameter | 22 mm |
| Dimensie | 850mm * 650mm * 1300mm |
| Draaddiameter | 0.06~0.8mm |
|---|---|
| Max Wire Diameter | 22 mm |
| aantalas | 2 as |
| Voedingssnelheid | 300 m/min |
| Gewicht | 400 kg |