| مدل | 4AXLES |
|---|---|
| طول تغذیه سیم | نامحدود |
| منبع تغذیه | فاز 380 ولت |
| قدرت موتور تغذیه سیم | 1.5 کیلو وات |
| حداکثر سرعت تولید | 200 عدد در دقیقه |
| سیستم کنترل | کنترل CNC |
|---|---|
| روش تغذیه سیم | موتوری |
| تعداد محورها | 5 |
| حداکثر سرعت تولید | 200 عدد در دقیقه |
| زاویه چرخش سیم | 360 درجه |
| دامنه قطر سیم | 0.2-2.0 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ برق | 380 ولت 50 هرتز |
| تغذیه موتور سروو | 0.75 کیلو وات |
| کاربرد | چشمه های تولیدی |
| نوع محصول | ماشین آلات صنعتی |
| قطر سیم | 0.6-2.0mm |
|---|---|
| max.outside قطر | 40 میلی متر |
| سرعت صمیمیت | حداکثر 300 قطعه در هر دقیقه |
| قدرت AC | 3p-380V 50/60Hz |
| بعد (l*w*h) | 670*930*1300mm |
| بعد (l*w*h) | 950*1150*1500mm |
|---|---|
| max.outside قطر | 22 میلی متر |
| قطر سیم | 0.3-1.2mm |
| قدرت AC | 3p-380V 50/60Hz |
| سرعت صمیمیت | حداکثر 350 قطعه در هر دقیقه |
| max.outside قطر | 60 میلی متر |
|---|---|
| بعد (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| محورهای حداکثر | 2 محور |
| وزن | 1200 کیلوگرم |
| قطر سیم | 0.8-3.0mm |
| وزن | 1200 کیلوگرم |
|---|---|
| max.outside قطر | 60 میلی متر |
| محورهای حداکثر | 5 محور |
| قطر سیم | 0.8-3.0mm |
| بعد (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| قطر سیم | 0.8-3.0mm |
|---|---|
| سرعت صمیمیت | حداکثر 200 قطعه در هر دقیقه |
| max.outside قطر | 60 میلی متر |
| وزن | 1200 کیلوگرم |
| قدرت AC | 3p-380V 50/60Hz |
| قطر سیم | 0.8-3.5 میلی متر |
|---|---|
| قطر خارج | حداکثر 60 میلی متر |
| شمارش چرخ تغذیه | 0-135m/min |
| بعد (l*w*h) | 1300*1200*1700mm |
| قدرت | 3p 380V 50/60 هرتز |
| وزن | 1200 کیلوگرم |
|---|---|
| max.outside قطر | 60 میلی متر |
| قدرت AC | 3p-380V 50/60Hz |
| قطر سیم | 0.8-3.0mm |
| بعد (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |