| Tel çapı | 0.6-2.0 |
|---|---|
| Üretim oranı | 0-300dk/dak |
| Maksimum Tel Çapı | 40mm |
| Min tel çapı | 0,6 mm |
| Boyut | 670mm * 930mm * 1300mm |
| Tel besleme yönü | Sol/sağ |
|---|---|
| Eksen sayısı | 2 eksen |
| Tel çapı | 0,06-0,8 mm |
| Max.utside çapı | 22mm |
| Boyut (l*w*h) | 850*650*1300mm |
| Üretim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Porsiyon hızı | 0-550pcs/dk |
| eksen | Makinler var |
| Aletler | Gereksinime göre yapabilir |
| Başvuru | Mobilya Tarım mekanik |
| Maksimum eksenler | 3 eksen |
|---|---|
| Max.utside çapı | 22mm |
| Tel çapı | 0.3-1.2mm |
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Porsiyon hızı | Min başına maksimum 350 adet |
| Tel çapı | 0.8-3.0 mm |
|---|---|
| Max.utside çapı | 60 mm |
| Maksimum eksenler | 2 eksen |
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Boyut (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
|---|---|
| Tel çapı | 0.3-1.2mm |
| Max.utside çapı | 22mm |
| Boyut (l*w*h) | 950*1150*1500mm |
| Porsiyon hızı | Min başına maksimum 350 adet |
| Ağırlık | 600kg |
|---|---|
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Porsiyon hızı | Min başına maksimum 350 adet |
| Maksimum eksenler | 3 eksen |
| Tel çapı | 0.3-1.2mm |
| Tel çapı | 0.3-1.2mm |
|---|---|
| Max.utside çapı | 22mm |
| Ağırlık | 600kg |
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Porsiyon hızı | Min başına maksimum 350 adet |
| Ağırlık | 600kg |
|---|---|
| Tel çapı | 0.3-1.2mm |
| Maksimum eksenler | 3 eksen |
| Max.utside çapı | 22mm |
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Boyut (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
|---|---|
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Ağırlık | 1200kg |
| Max.utside çapı | 60 mm |
| Maksimum eksenler | 2 eksen |