| Tel çapı | 0,15-0,8 mm |
|---|---|
| Dış Çap | Maks. 22 mm |
| Maksimum Üretim Hızı | 550 adet/dak |
| Besleme hızı | 0-300m/dakika |
| Boyut (l*w*h) | 850*650*1300mm |
| Dış Çap | Maks. 22 mm |
|---|---|
| Tel çapı | 0,15-0,8 mm |
| Besleme hızı | 0-300m/dakika |
| Boyut (l*w*h) | 850*650*1300mm |
| Maksimum Üretim Hızı | 550 adet/dak |
| Tel çapı | 0.8-3.5 mm |
|---|---|
| Besleme tekerleği sayısı | 0-135m/dakika |
| Maksimum Üretim Hızı | 250 adet/dak |
| Dış Çap | Maks. 60 mm |
| Güç | 3P 380V 50/60 Hz |
| Tel çapı | 0.8-3.5 mm |
|---|---|
| Besleme Servo Motoru | 3 çift |
| Dış Çap | Maks. 60 mm |
| eksen | 3 Eksen |
| Boyut (l*w*h) | 1300*1200*1700mm |
| Porsiyon hızı | Min başına maksimum 200 adet |
|---|---|
| Boyut (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Tel çapı | 0.8-3.0 mm |
| Ağırlık | 1200kg |
| Ağırlık | 600kg |
|---|---|
| Porsiyon hızı | Min başına maksimum 350 adet |
| Tel çapı | 0.3-1.2mm |
| Maksimum eksenler | 3 eksen |
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Maksimum eksenler | 2 eksen |
|---|---|
| Ağırlık | 1200kg |
| Tel çapı | 0.8-3.0 mm |
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Boyut (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| Min tel çapı | 0,3 mm |
|---|---|
| Gerilim | 3P-380V50/60Hz |
| Fışkırtmak | 600kg |
| Max.out çapı | 22mm |
| Besleme hızı | 220m/dakika |
| Min tel çapı | 0.06 mm |
|---|---|
| Üretim oranı | 0-550pes/dk |
| Besleme hızı | 0-300m/dakika |
| Maksimum Tel Çapı | 22mm |
| Boyut | 850mm * 650mm * 1300mm |
| Tel çapı | 0,06~0,8 mm |
|---|---|
| Maksimum Tel Çapı | 22mm |
| Sayı Ekseni | 2 Eksen |
| Besleme hızı | 300m/dakika |
| Ağırlık | 400kg |