| Güç | 220V |
|---|---|
| Tel oluşturma yöntemi | Servo Motoru |
| Tel çapı | 0,06-0,8 mm |
| Max.utside çapı | 22mm |
| Boyut (l*w*h) | 850*650*1300mm |
| Tel çapı | 0.8-3.5 mm |
|---|---|
| Maksimum Üretim Hızı | 250 adet/dak |
| Besleme Servo Motoru | 3 çift |
| Dış Çap | Maks. 60 mm |
| Boyut (l*w*h) | 1300*1200*1700mm |
| Porsiyon hızı | Min başına maksimum 200 adet |
|---|---|
| Ağırlık | 1200kg |
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Maksimum eksenler | 2 eksen |
| Tel çapı | 0.8-3.0 mm |
| eksen sayısı | 2 Eksen |
|---|---|
| Tel çapı | 0.8-3.0 mm |
| Max.utside çapı | 60 mm |
| Üretim oranı | 0-200 adet/dak |
| Besleme hızı | 0-135m/dakika |
| Tel çapı | 0.15-0.8 |
|---|---|
| Maksimum Tel Çapı | 30 mm |
| Üretim oranı | 0-800pes/dk |
| Besleme tekerleği sayısı | 1 çift |
| Boyut | 1000mm *700mm *1350mm |
| Tel çapı | 0.06-0.8 |
|---|---|
| Min tel çapı | 0.06 mm |
| Maksimum Tel Çapı | 22mm |
| Üretim oranı | 0-500pes/dk |
| Ağırlık | 400kg |
| eksen sayısı | 2 Eksen |
|---|---|
| Tel çapı | 0,06-0,8 mm |
| Max.utside çapı | 22mm |
| Üretim oranı | 0-550pcs/dk |
| Boyut (l*w*h) | 850*650*1300mm |
| Tel döner ekseni | 2 |
|---|---|
| Decoiler Ekipmanı | 100 kg |
| Max.utside çapı | 40mm |
| Maksimum Üretim Hızı | 0-300 adet/dak |
| Ağırlık | 800 kg |
| Tel çapı | 0.6-2.0 |
|---|---|
| Besleme hızı | 0-100m/dakika |
| Besleme tekerleği sayısı | 2 çift |
| Boyut | 720mm * 725mm * 1380mm |
| Güç AC | 3P-380V50/60Hz |
| eksen sayısı | 3 Eksen |
|---|---|
| Tel çapı | 0,06-0,8 mm |
| Max.utside çapı | 22mm |
| Üretim oranı | 0-6pcs/dk |
| Besleme tekerleği sayısı | 1 Çift |