| Maksimum eksenler | 2 eksen |
|---|---|
| Tel besleme doğruluğu | ± 0.01mm |
| Besleme hızı | 0-200 PC/MIN |
| Ağırlık | 1200kg |
| Makine boyutu | 1200*1200*1700mm |
| Tel çapı | 0.15-0.8 |
|---|---|
| Üretim oranı | 0-800pes/dk |
| eksen | 5 |
| Maksimum Tel Çapı | 30 mm |
| Boyut | 1000mm *700mm *1350mm |
| kurşun ray vuruşu | 200 mm |
|---|---|
| Maksimum Üretim Oranı | 550 adet/dak |
| Ağırlık | 400kg |
| Makine boyutu | 850*650*1300mm |
| Güç AC | 3P-380V50/60Hz |
| Tel çapı | 0.06-0.8 |
|---|---|
| Üretim oranı | 0-550pes/dk |
| Min tel çapı | 0.06 mm |
| Maksimum Tel Çapı | 22mm |
| Boyut | 850mm * 650mm * 1300mm |
| Tel çapı | 0.6-2.0 |
|---|---|
| Besleme hızı | 0-100m/dakika |
| Min tel çapı | 0,6 mm |
| Maksimum Tel Çapı | 40mm |
| Üretim oranı | 0-300 adet/dak |
| Tel çapı | 0.6-2.0 |
|---|---|
| Min tel çapı | 0,6 mm |
| Besleme tekerleği sayısı | 2 çift |
| Maksimum Tel Çapı | 40mm |
| Boyut | 670mm * 930mm * 1300mm |
| Tel çapı | 0.6-2.0mm |
|---|---|
| Dış Çap | Maks. 40 mm |
| Maksimum Üretim Hızı | 300 pc/dk |
| Besleme hızı | 0-100m/dakika |
| Boyut (l*w*h) | 720*725*1380mm |
| Tel çapı | 0.8-3.0 mm |
|---|---|
| Maksimum Üretim Hızı | 300 pc/dk |
| Dış Çap | Maks. 60 mm |
| Boyut (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| Güç | 3P 380V 50/60 Hz |