| محورهای حداکثر | 2 محور |
|---|---|
| دقت تغذیه سیم | 0.01 میلی متر |
| سرعت تغذیه | 0-200 pcs/min |
| وزن | 1200 کیلوگرم |
| بعد ماشین | 1200*1200*1700mm |
| قطر سیم | 0.15-0.8 |
|---|---|
| میزان تولید | 0-800pes در دقیقه |
| محور | 5 |
| حداکثر قطر سیم | 30 میلی متر |
| بعد | 1000mm *700mm *1350mm |
| ضربه ریل سربی | 200 میلی متر |
|---|---|
| حداکثر نرخ تولید | 550 عدد در دقیقه |
| وزن | 400 کیلوگرم |
| بعد ماشین | 850*650*1300mm |
| قدرت AC | 3p-380V50/60Hz |
| قطر سیم | 0.06-0.8 |
|---|---|
| میزان تولید | 0-550pes در دقیقه |
| قطر سیم | 0.06 میلی متر |
| حداکثر قطر سیم | 22 میلی متر |
| بعد | 850mm * 650mm * 1300mm |
| قطر سیم | 0.6-2.0 |
|---|---|
| سرعت تغذیه | 0-100 متر در دقیقه |
| قطر سیم | 0.6 میلی متر |
| حداکثر قطر سیم | 40 میلی متر |
| میزان تولید | 0-300 عدد در دقیقه |
| قطر سیم | 0.6-2.0 |
|---|---|
| قطر سیم | 0.6 میلی متر |
| شمارش چرخ تغذیه | 2 جفت |
| قطر حداکثر وایر | 40 میلی متر |
| بعد | 670mm * 930mm * 1300mm |
| قطر سیم | 0.6-2.0mm |
|---|---|
| قطر خارج | حداکثر 40 میلی متر |
| حداکثر سرعت تولید | 300 قطعه در دقیقه |
| سرعت تغذیه | 0-100 متر در دقیقه |
| بعد (l*w*h) | 720*725*1380mm |
| قطر سیم | 0.8-3.0mm |
|---|---|
| حداکثر سرعت تولید | 300 قطعه در دقیقه |
| قطر خارج | حداکثر 60 میلی متر |
| بعد (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| قدرت | 3p 380V 50/60 هرتز |