| قطر سیم | 0.15-0.8 میلی متر |
|---|---|
| قطر خارج | حداکثر 22 میلی متر |
| حداکثر سرعت تولید | 550 عدد در دقیقه |
| سرعت تغذیه | 0-300 متر در دقیقه |
| بعد (l*w*h) | 850*650*1300mm |
| قطر خارج | حداکثر 22 میلی متر |
|---|---|
| قطر سیم | 0.15-0.8 میلی متر |
| سرعت تغذیه | 0-300 متر در دقیقه |
| بعد (l*w*h) | 850*650*1300mm |
| حداکثر سرعت تولید | 550 عدد در دقیقه |
| قطر سیم | 0.8-3.5 میلی متر |
|---|---|
| شمارش چرخ تغذیه | 0-135m/min |
| حداکثر سرعت تولید | 250 عدد در دقیقه |
| قطر خارج | حداکثر 60 میلی متر |
| قدرت | 3p 380V 50/60 هرتز |
| قطر سیم | 0.8-3.5 میلی متر |
|---|---|
| تغذیه موتور سروو | 3 جفت |
| قطر خارج | حداکثر 60 میلی متر |
| محور | 3 محور |
| بعد (l*w*h) | 1300*1200*1700mm |
| سرعت صمیمیت | حداکثر 200 قطعه در هر دقیقه |
|---|---|
| بعد (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| قدرت AC | 3p-380V 50/60Hz |
| قطر سیم | 0.8-3.0mm |
| وزن | 1200 کیلوگرم |
| وزن | 600 کیلوگرم |
|---|---|
| سرعت صمیمیت | حداکثر 350 قطعه در هر دقیقه |
| قطر سیم | 0.3-1.2mm |
| محورهای حداکثر | 3 محور |
| قدرت AC | 3p-380V 50/60Hz |
| محورهای حداکثر | 2 محور |
|---|---|
| وزن | 1200 کیلوگرم |
| قطر سیم | 0.8-3.0mm |
| قدرت AC | 3p-380V 50/60Hz |
| بعد (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| قطر سیم | 0.3 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 3p-380V50/60Hz |
| مبهوت | 600 کیلوگرم |
| قطر حداکثر | 22 میلی متر |
| سرعت تغذیه | 220 متر در دقیقه |
| قطر سیم | 0.06 میلی متر |
|---|---|
| میزان تولید | 0-550pes در دقیقه |
| سرعت تغذیه | 0-300 متر در دقیقه |
| حداکثر قطر سیم | 22 میلی متر |
| بعد | 850mm * 650mm * 1300mm |
| قطر سیم | 0.06 ~ 0.8 میلی متر |
|---|---|
| حداکثر قطر سیم | 22 میلی متر |
| محور شماره | 2 محور |
| سرعت تغذیه | 300 متر در دقیقه |
| وزن | 400 کیلوگرم |