| نوع محصول | سیستم کنترل |
|---|---|
| تابع محصول | کنترل ماشین |
| نرم افزار سیستم کنترل | نرم افزار قابل تنظیم |
| سخت افزار سیستم کنترل | پردازنده های با کارایی بالا |
| اجزای سیستم کنترل | سنسورها ، محرک ها ، درایوهای حرکتی |
| وزن (کیلوگرم) | 10 کیلوگرم |
|---|---|
| خاطره | 2 گیگابایت |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Finger CNC |
| واحد فروش | یک مورد |
| قطر سیم | 0.6-2.0mm |
|---|---|
| حداکثر سرعت تولید | 300 قطعه در دقیقه |
| قطر خارج | حداکثر 40 میلی متر |
| بعد (l*w*h) | 720*725*1380mm |
| وزن | 800 کیلوگرم |
| قطر سیم | 0.06-0.8 میلی متر |
|---|---|
| سرعت تغذیه | 0-300 متر در دقیقه |
| قطر خارج | حداکثر 22 میلی متر |
| حداکثر سرعت تولید | 500PCS/MIN |
| بعد (l*w*h) | 850*650*1300mm |
| محورهای حداکثر | 3 محور |
|---|---|
| سرعت صمیمیت | حداکثر 350 قطعه در هر دقیقه |
| max.outside قطر | 22 میلی متر |
| قدرت AC | 3p-380V 50/60Hz |
| وزن | 600 کیلوگرم |
| قطر سیم | 0.6-2.0mm |
|---|---|
| بعد (l*w*h) | 720*725*1380mm |
| قدرت | 3p 380V 50/60 هرتز |
| قطر خارج | حداکثر 40 میلی متر |
| تغذیه موتور سروو | 2 جفت |
| قطر خارج | حداکثر 40 میلی متر |
|---|---|
| قطر سیم | 0.6-2.0mm |
| قدرت | 3p 380V 50/60 هرتز |
| سرعت تغذیه | 0-100 متر در دقیقه |
| وزن | 800 کیلوگرم |
| قطر سیم | 0.3-1.2mm |
|---|---|
| قطر خارج | حداکثر 22 میلی متر |
| حداکثر سرعت تولید | 350 قطعه در دقیقه |
| بعد (l*w*h) | 950*1150*1500mm |
| وزن | 600 کیلوگرم |
| قطر سیم | 0.8-3.5 میلی متر |
|---|---|
| قطر خارج | حداکثر 60 میلی متر |
| حداکثر سرعت تولید | 250 عدد در دقیقه |
| بعد (l*w*h) | 1300*1200*1700mm |
| قدرت | 3p 380V 50/60 هرتز |
| حداکثر سرعت تولید | 350 قطعه در دقیقه |
|---|---|
| محور | 2 محور |
| وزن | 600 کیلوگرم |
| قطر سیم | 0.3-1.2mm |
| قطر خارج | حداکثر 22 میلی متر |