| Εξουσία | 220V |
|---|---|
| Μέθοδος σχηματισμού καλωδίων | Σερβοκινητήρας |
| Διάμετρος καλωδίου | 0.060.8mm |
| Διάμετρος max.outside | 22mm |
| Διάσταση (l*w*h) | 850*650*1300mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,5 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 250pcs/min |
| Σερβοκινητήρα τροφοδοσίας | 3 Ζευγάρι |
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο 60 χιλ. |
| Διάσταση (l*w*h) | 1300*1200*1700mm |
| Ταχύτητα | Μέγιστο 200 τεμ. Ανά λεπτό |
|---|---|
| Βάρος | 1200 κιλά |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Άξονες μέγιστων | 2 άξονες |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,0 χιλιοστά |
| αριθμός άξων | 2 άξονας |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,0 χιλιοστά |
| Διάμετρος max.outside | 60mm |
| Ποσοστό παραγωγής | 0-200pcs/min |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 0-135m/min |
| Διάμετρος καλωδίου | 0.15-0.8 |
|---|---|
| Ανώτατη διάμετρος καλωδίων | 30mm |
| Ποσοστό παραγωγής | 0-800pes/min |
| Μετρητής τροχών τροφοδοσίας | 1Pairs |
| Διάσταση | 1000 mm * 700 mm * 1350 mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 0.06-0.8 |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 0,06mm |
| Ανώτατη διάμετρος καλωδίων | 22mm |
| Ποσοστό παραγωγής | 0-500pes/min |
| Βάρος | 400 κιλά |
| αριθμός άξων | 2 άξονας |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 0.060.8mm |
| Διάμετρος max.outside | 22mm |
| Ποσοστό παραγωγής | 0-550pcs/min |
| Διάσταση (l*w*h) | 850*650*1300mm |
| Άξονας περιστροφής του σύρματος | 2 |
|---|---|
| Εξοπλισμός αποσύνδεσης | 100 κιλά |
| Διάμετρος max.outside | 40mm |
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 0-300pcs/min |
| Βάρος | 800 κιλά |
| Διάμετρος καλωδίου | 0.6-2.0 |
|---|---|
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 0-100μ/λεπτό |
| Μετρητής τροχών τροφοδοσίας | 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ |
| Διάσταση | 720mm * 725mm * 1380mm |
| Ισχύς AC | 3P-380V50/60hz |
| αριθμός άξων | 3 άξονας |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 0.060.8mm |
| Διάμετρος max.outside | 22mm |
| Ποσοστό παραγωγής | 0-6pcs/min |
| Μετρητής τροχών τροφοδοσίας | 1 ζευγάρια |