| Διάμετρος καλωδίου | 0.6-2.0 |
|---|---|
| Ποσοστό παραγωγής | 0-300pes/min |
| Ανώτατη διάμετρος καλωδίων | 40mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,6 mm |
| Διάσταση | 670 χιλ. * 930 χιλ. * 1300 χιλ. |
| Κατεύθυνση τροφοδοσίας καλωδίων | Αριστερά/δεξιά |
|---|---|
| Αριθμός άξονων | 2 άξονες |
| Διάμετρος καλωδίου | 0.060.8mm |
| Διάμετρος max.outside | 22mm |
| Διάσταση (l*w*h) | 850*650*1300mm |
| Χρόνος παραγωγής | 30 ημέρες |
|---|---|
| Ταχύτητα | 0-550pcs/min |
| άξονας | Εκεί άξονες |
| Εργαλεία | Μπορεί να κάνει με βάση την απαίτηση |
| Αιτήσεις | Γεωργία επίπλων μηχανική |
| Άξονες μέγιστων | 3 άξονες |
|---|---|
| Διάμετρος max.outside | 22mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,3-1,2 χιλιοστά |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Ταχύτητα | Μέγιστο 350 τεμ. Ανά λεπτό |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,0 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάμετρος max.outside | 60mm |
| Άξονες μέγιστων | 2 άξονες |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Διάσταση (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 0,3-1,2 χιλιοστά |
| Διάμετρος max.outside | 22mm |
| Διάσταση (l*w*h) | 950*1150*1500mm |
| Ταχύτητα | Μέγιστο 350 τεμ. Ανά λεπτό |
| Βάρος | 600 κιλά |
|---|---|
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Ταχύτητα | Μέγιστο 350 τεμ. Ανά λεπτό |
| Άξονες μέγιστων | 3 άξονες |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,3-1,2 χιλιοστά |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,3-1,2 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάμετρος max.outside | 22mm |
| Βάρος | 600 κιλά |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Ταχύτητα | Μέγιστο 350 τεμ. Ανά λεπτό |
| Βάρος | 600 κιλά |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 0,3-1,2 χιλιοστά |
| Άξονες μέγιστων | 3 άξονες |
| Διάμετρος max.outside | 22mm |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Διάσταση (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
|---|---|
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Βάρος | 1200 κιλά |
| Διάμετρος max.outside | 60mm |
| Άξονες μέγιστων | 2 άξονες |