| Τύπος προϊόντος | Σύστημα ελέγχου |
|---|---|
| Λειτουργία προϊόντος | Έλεγχος μηχανών |
| Λογισμικό Συστήματος Ελέγχου | Προσαρμόσιμο λογισμικό |
| Εργαλεία του συστήματος ελέγχου | Επεξεργαστές υψηλής απόδοσης |
| Στοιχεία Συστημάτων Ελέγχου | Αισθητήρες, ενεργοποιητές, κινητήριες μονάδες |
| Βάρος (kg) | 10 κιλά |
|---|---|
| Μνήμη | 2GB |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα | Finger CNC |
| Μονάδες πώλησης | Μεμονωμένο αντικείμενο |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,6-2,0mm |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 300pcs/min |
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο. 40 mm |
| Διάσταση (l*w*h) | 720*725*1380mm |
| Βάρος | 800 κιλά |
| Διάμετρος καλωδίου | 0.060.8mm |
|---|---|
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 0-300m/λεπτό |
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο 22 mm |
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 500PCS/MIN |
| Διάσταση (l*w*h) | 850*650*1300mm |
| Άξονες μέγιστων | 3 άξονες |
|---|---|
| Ταχύτητα | Μέγιστο 350 τεμ. Ανά λεπτό |
| Διάμετρος max.outside | 22mm |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Βάρος | 600 κιλά |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,6-2,0mm |
|---|---|
| Διάσταση (l*w*h) | 720*725*1380mm |
| Εξουσία | 3p 380V 50/60 Hz |
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο. 40 mm |
| Σερβοκινητήρα τροφοδοσίας | 2 ζεύγη |
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο. 40 mm |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 0,6-2,0mm |
| Εξουσία | 3p 380V 50/60 Hz |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 0-100μ/λεπτό |
| Βάρος | 800 κιλά |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,3-1,2 χιλιοστά |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο 22 mm |
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 350 τεμάχια/min |
| Διάσταση (l*w*h) | 950*1150*1500mm |
| Βάρος | 600 κιλά |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,5 χιλιοστά |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο 60 χιλ. |
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 250pcs/min |
| Διάσταση (l*w*h) | 1300*1200*1700mm |
| Εξουσία | 3p 380V 50/60 Hz |
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 350 τεμάχια/min |
|---|---|
| άξονας | 2 άξονας |
| Βάρος | 600 κιλά |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,3-1,2 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο 22 mm |