| Διάμετρος καλωδίου | 0.150.8mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο 22 mm |
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 550pcs/min |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 0-300m/λεπτό |
| Διάσταση (l*w*h) | 850*650*1300mm |
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο 22 mm |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 0.150.8mm |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 0-300m/λεπτό |
| Διάσταση (l*w*h) | 850*650*1300mm |
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 550pcs/min |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,5 χιλιοστά |
|---|---|
| Μετρητής τροχών τροφοδοσίας | 0-135m/min |
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 250pcs/min |
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο 60 χιλ. |
| Εξουσία | 3p 380V 50/60 Hz |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,5 χιλιοστά |
|---|---|
| Σερβοκινητήρα τροφοδοσίας | 3 ζεύγη |
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο 60 χιλ. |
| άξονας | 3 άξονας |
| Διάσταση (l*w*h) | 1300*1200*1700mm |
| Ταχύτητα | Μέγιστο 200 τεμ. Ανά λεπτό |
|---|---|
| Διάσταση (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,0 χιλιοστά |
| Βάρος | 1200 κιλά |
| Βάρος | 600 κιλά |
|---|---|
| Ταχύτητα | Μέγιστο 350 τεμ. Ανά λεπτό |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,3-1,2 χιλιοστά |
| Άξονες μέγιστων | 3 άξονες |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Άξονες μέγιστων | 2 άξονες |
|---|---|
| Βάρος | 1200 κιλά |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,0 χιλιοστά |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
| Διάσταση (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,3 mm |
|---|---|
| Δυναμικό | 3P-380V50/60hz |
| Ανθρώπινο όν | 600 κιλά |
| Διάμετρος μέγιστος | 22mm |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 220μ/λεπτό |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,06mm |
|---|---|
| Ποσοστό παραγωγής | 0-550 λεπτά/λεπτό |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 0-300m/λεπτό |
| Ανώτατη διάμετρος καλωδίων | 22mm |
| Διάσταση | 850 mm * 650 mm * 1300 mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 0.06~0.8mm |
|---|---|
| Ανώτατη διάμετρος καλωδίων | 22mm |
| άξονας αριθμού | 2 άξονας |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 300μ/λεπτό |
| Βάρος | 400 κιλά |