| Άξονες μέγιστων | 2 άξονες |
|---|---|
| Ακρίβεια τροφοδοσίας καλωδίων | ± 0,01mm |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 0-200 τεμάχια/min |
| Βάρος | 1200 κιλά |
| Διάσταση μηχανής | 1200*1200*1700mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 0.15-0.8 |
|---|---|
| Ποσοστό παραγωγής | 0-800pes/min |
| άξονας | 5 |
| Ανώτατη διάμετρος καλωδίων | 30mm |
| Διάσταση | 1000 mm * 700 mm * 1350 mm |
| Κτύπημα ραγών μολύβδου | 200 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγιστο ποσοστό παραγωγής | 550pcs/min |
| Βάρος | 400 κιλά |
| Διάσταση μηχανής | 850*650*1300mm |
| Ισχύς AC | 3P-380V50/60hz |
| Διάμετρος καλωδίου | 0.06-0.8 |
|---|---|
| Ποσοστό παραγωγής | 0-550 λεπτά/λεπτό |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,06mm |
| Ανώτατη διάμετρος καλωδίων | 22mm |
| Διάσταση | 850 mm * 650 mm * 1300 mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 0.6-2.0 |
|---|---|
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 0-100μ/λεπτό |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,6 mm |
| Ανώτατη διάμετρος καλωδίων | 40mm |
| Ποσοστό παραγωγής | 0-300pcs/min |
| Διάμετρος καλωδίου | 0.6-2.0 |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 0,6 mm |
| Μετρητής τροχών τροφοδοσίας | 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ |
| Μέγιστη διάμετρος καλωδίου | 40mm |
| Διάσταση | 670 χιλ. * 930 χιλ. * 1300 χιλ. |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,6-2,0mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο. 40 mm |
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 300pcs/min |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 0-100μ/λεπτό |
| Διάσταση (l*w*h) | 720*725*1380mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,0 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 300pcs/min |
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο 60 χιλ. |
| Διάσταση (l*w*h) | 1200*1200*1700mm |
| Εξουσία | 3p 380V 50/60 Hz |