| Max Axes | 2 Axes |
|---|---|
| Wire Feeding Accuracy | ±0.01mm |
| Feeding Speed | 0-200 Pcs/min |
| Weight | 1200kg |
| Machine Dimension | 1200*1200*1700mm |
| Wire Diameter | 0.15-0.8 |
|---|---|
| Production Rate | 0-800pes/min |
| Axis | 5 |
| Max Wire Diameter | 30mm |
| Dimension | 1000mm *700mm *1350mm |
| Lead Rail Stroke | 200mm |
|---|---|
| Max Production Rate | 550pcs/min |
| Weight | 400KG |
| Machine Dimension | 850*650*1300mm |
| Power Ac | 3P-380V50/60hz |
| Wire Diameter | 0.06-0.8 |
|---|---|
| Production Rate | 0-550pes/min |
| Min Wire Diameter | 0.06mm |
| Max Wire Diameter | 22mm |
| Dimension | 850mm * 650mm *1300mm |
| Wire Diameter | 0.6-2.0 |
|---|---|
| Feeding Speed | 0-100m/min |
| Min Wire Diameter | 0.6mm |
| Max Wire Diameter | 40mm |
| Production Rate | 0-300pcs/min |
| Wire Diameter | 0.6-2.0 |
|---|---|
| Min Wire Diameter | 0.6mm |
| Feeding Wheel Count | 2pairs |
| Max Waire Diameter | 40mm |
| Dimension | 670mm *930mm *1300mm |
| Wire Diameter | 0.6-2.0mm |
|---|---|
| Outside Diameter | Max. 40 Mm |
| Max Production Speed | 300pcs/min |
| Feeding Speed | 0-100m/min |
| Dimension(L*W*H) | 720*725*1380mm |
| Wire Diameter | 0.8-3.0mm |
|---|---|
| Max Production Speed | 300pcs/min |
| Outside Diameter | Max. 60 Mm |
| Dimension(L*W*H) | 1200*1200*1700mm |
| Power | 3P 380V 50/60 Hz |