| قطر سیم | 0.6-2.0mm |
|---|---|
| قطر خارج | حداکثر 40 میلی متر |
| بعد (l*w*h) | 670*930*1300mm |
| وزن | 800 کیلوگرم |
| حداکثر سرعت تولید | 300 قطعه در دقیقه |
| قطر سیم | 0.6-2.0mm |
|---|---|
| وزن | 800 کیلوگرم |
| حداکثر سرعت تولید | 300 قطعه در دقیقه |
| بعد (l*w*h) | 720*725*1380mm |
| قطر خارج | حداکثر 40 میلی متر |
| تغذیه موتور سروو | 2 جفت |
|---|---|
| قدرت | 3p 380V 50/60 هرتز |
| قطر خارج | حداکثر 40 میلی متر |
| بعد (l*w*h) | 720*725*1380mm |
| قطر سیم | 0.6-2.0mm |
| تعداد اکسی | 2 محور |
|---|---|
| حداکثر سرعت تغذیه | 300 متر در دقیقه |
| سازگاری مواد | فولاد، فولاد ضد زنگ، مس، آلومینیوم |
| قطر | حداکثر 22 میلی متر |
| منشاء | گوانگ دوان، چین |
| محور | 2 محور |
|---|---|
| ابزار | ارائه شده |
| تاریخ تحویل | 15 روز |
| قطر سیم | 0.15-0.8 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | هر مجموعه محافظت شده با فیبر رزین و فیلم PP ، سپس در CA های چوبی قوی قرار می گیرد |
| قدرت AC | 3p-380V 50/60Hz |
|---|---|
| سرعت صمیمیت | حداکثر 350 قطعه در هر دقیقه |
| وزن | 600 کیلوگرم |
| max.outside قطر | 22 میلی متر |
| محورهای حداکثر | 3 محور |
| max.outside قطر | 30 میلی متر |
|---|---|
| وزن | 550 کیلوگرم |
| قطر سیم | 0.15-0.8 میلی متر |
| سرعت صمیمیت | حداکثر 800 قطعه در هر دقیقه |
| بعد (l*w*h) | 1000*700*1350mm |
| قدرت AC | 3p-380V 50/60Hz |
|---|---|
| محورهای حداکثر | 2 محور |
| قطر سیم | 0.8-3.0mm |
| سرعت صمیمیت | حداکثر 200 قطعه در هر دقیقه |
| وزن | 1200 کیلوگرم |
| محورهای حداکثر | 2 محور |
|---|---|
| قطر سیم | 0.8-3.0mm |
| وزن | 1200 کیلوگرم |
| max.outside قطر | 60 میلی متر |
| سرعت صمیمیت | حداکثر 200 قطعه در هر دقیقه |
| وزن | 400 کیلوگرم |
|---|---|
| قطر خارج | حداکثر 22 میلی متر |
| مدل | DX-208 |
| قطر سیم | 0.06-0.8 میلی متر |
| حداکثر سرعت تولید | 0-550pcs/دقیقه |