| Średnica drutu | 0,6-2.0 |
|---|---|
| Wskaźnik produkcji | 0-300pes/min |
| Maksymalna średnica drutu | 40 mm |
| Średnica drutu min | 0,6 mm |
| Wymiar | 670mm * 930mm * 1300mm |
| Kierunek karmienia drutu | W lewo/w prawo |
|---|---|
| Liczba osi | 2 osie |
| Średnica drutu | 0,06-0,8 mm |
| Max.outside średnica | 22 mm |
| Wymiar (l*w*h) | 850*650*1300 mm |
| Czas produkcji | 30 dni |
|---|---|
| Szybkość Pordukcji | 0-550pcs/min |
| oś | Tam osie |
| Narzędzia | Może tworzyć na podstawie wymagań |
| Zastosowania | Meble Rolnictwo mechaniczne |
| Maksymalne osie | 3 osie |
|---|---|
| Max.outside średnica | 22 mm |
| Średnica drutu | 0,3-1,2 mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60 Hz |
| Szybkość Pordukcji | MAX 350 PCS na min |
| Średnica drutu | 0,8-3,0 mm |
|---|---|
| Max.outside średnica | 60 mm |
| Maksymalne osie | 2 osie |
| Power AC | 3P-380V 50/60 Hz |
| Wymiar (l*w*h) | 1200*1200*1700 mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60 Hz |
|---|---|
| Średnica drutu | 0,3-1,2 mm |
| Max.outside średnica | 22 mm |
| Wymiar (l*w*h) | 950*1150*1500 mm |
| Szybkość Pordukcji | MAX 350 PCS na min |
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Power AC | 3P-380V 50/60 Hz |
| Szybkość Pordukcji | MAX 350 PCS na min |
| Maksymalne osie | 3 osie |
| Średnica drutu | 0,3-1,2 mm |
| Średnica drutu | 0,3-1,2 mm |
|---|---|
| Max.outside średnica | 22 mm |
| Waga | 600 kg |
| Power AC | 3P-380V 50/60 Hz |
| Szybkość Pordukcji | MAX 350 PCS na min |
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Średnica drutu | 0,3-1,2 mm |
| Maksymalne osie | 3 osie |
| Max.outside średnica | 22 mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60 Hz |
| Wymiar (l*w*h) | 1200*1200*1700 mm |
|---|---|
| Power AC | 3P-380V 50/60 Hz |
| Waga | 1200 kg |
| Max.outside średnica | 60 mm |
| Maksymalne osie | 2 osie |