| Typ produktu | System sterowania |
|---|---|
| Funkcja produktu | sterowanie maszyną |
| Oprogramowanie systemu sterowania | Oprogramowanie do konfigurowania |
| System sterowania sprzętem | Procesory o wysokiej wydajności |
| Komponenty systemu sterowania | Czujniki, siłowniki, dyski silnikowe |
| Waga (kg) | 10 kg |
|---|---|
| Pamięć | 2 GB |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Finger CNC |
| Sprzedawane jednostki | Pojedynczy przedmiot |
| Średnica drutu | 0,6-2,0 mm |
|---|---|
| Maksymalna prędkość produkcji | 300pcs/min |
| Średnica zewnętrzna | Max. 40 mm |
| Wymiar (l*w*h) | 720*725*1380 mm |
| Waga | 800 kg |
| Średnica drutu | 0,06-0,8 mm |
|---|---|
| Prędkość karmienia | 0-300 m/min |
| Średnica zewnętrzna | Max. 22 mm |
| Maksymalna prędkość produkcji | 500 PCS/MIN |
| Wymiar (l*w*h) | 850*650*1300 mm |
| Maksymalne osie | 3 osie |
|---|---|
| Szybkość Pordukcji | MAX 350 PCS na min |
| Max.outside średnica | 22 mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60 Hz |
| Waga | 600 kg |
| Średnica drutu | 0,6-2,0 mm |
|---|---|
| Wymiar (l*w*h) | 720*725*1380 mm |
| Moc | 3P 380V 50/60 Hz |
| Średnica zewnętrzna | Max. 40 mm |
| Karmienie silnika serwo | 2 par |
| Średnica zewnętrzna | Max. 40 mm |
|---|---|
| Średnica drutu | 0,6-2,0 mm |
| Moc | 3P 380V 50/60 Hz |
| Prędkość karmienia | 0-100 m/min |
| Waga | 800 kg |
| Średnica drutu | 0,3-1,2 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | Max. 22 mm |
| Maksymalna prędkość produkcji | 350pcs/min |
| Wymiar (l*w*h) | 950*1150*1500 mm |
| Waga | 600 kg |
| Średnica drutu | 0,8-3,5 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | Max. 60 mm |
| Maksymalna prędkość produkcji | 250szt./min |
| Wymiar (l*w*h) | 1300*1200*1700 mm |
| Moc | 3P 380V 50/60 Hz |
| Maksymalna prędkość produkcji | 350pcs/min |
|---|---|
| oś | 2 osi |
| Waga | 600 kg |
| Średnica drutu | 0,3-1,2 mm |
| Średnica zewnętrzna | Max. 22 mm |