| Διάμετρος καλωδίου | 0,6-2,0mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο. 40 mm |
| Διάσταση (l*w*h) | 670*930*1300 χιλ. |
| Βάρος | 800 κιλά |
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 300pcs/min |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,6-2,0mm |
|---|---|
| Βάρος | 800 κιλά |
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 300pcs/min |
| Διάσταση (l*w*h) | 720*725*1380mm |
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο. 40 mm |
| Σερβοκινητήρα τροφοδοσίας | 2 ζεύγη |
|---|---|
| Εξουσία | 3p 380V 50/60 Hz |
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο. 40 mm |
| Διάσταση (l*w*h) | 720*725*1380mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,6-2,0mm |
| Αριθμός Axie | 2 άξονες |
|---|---|
| Max που ταΐζει την ταχύτητα | 300μ/λεπτό |
| Συμβατότητα με υλικό | χάλυβας, ανοξείδωτο, χαλκός, αργίλιο |
| Διάμετρος | Max 22mm |
| Προέλευση | GuangDuan, Κίνα |
| άξονας | 2 άξονας |
|---|---|
| Εργαλεία | Παρεχόμενος |
| Ημερομηνία παράδοσης | 15 ημέρες |
| Διάμετρος καλωδίου | 0.150.8mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κάθε σετ προστατεύεται με φιλμ ρολίνης και ΡΡ, στη συνέχεια τοποθετήθηκε σε ισχυρό ξύλινο CAS |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
|---|---|
| Ταχύτητα | Μέγιστο 350 τεμ. Ανά λεπτό |
| Βάρος | 600 κιλά |
| Διάμετρος max.outside | 22mm |
| Άξονες μέγιστων | 3 άξονες |
| Διάμετρος max.outside | 30mm |
|---|---|
| Βάρος | 550 κιλά |
| Διάμετρος καλωδίου | 0.150.8mm |
| Ταχύτητα | Μέγιστο 800 ΤΕΜ ανά λεπτό |
| Διάσταση (l*w*h) | 1000*700*1350 χιλ. |
| Ισχύς AC | 3P-380V 50/60Hz |
|---|---|
| Άξονες μέγιστων | 2 άξονες |
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,0 χιλιοστά |
| Ταχύτητα | Μέγιστο 200 τεμ. Ανά λεπτό |
| Βάρος | 1200 κιλά |
| Άξονες μέγιστων | 2 άξονες |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 0,8-3,0 χιλιοστά |
| Βάρος | 1200 κιλά |
| Διάμετρος max.outside | 60mm |
| Ταχύτητα | Μέγιστο 200 τεμ. Ανά λεπτό |
| Βάρος | 400 κιλά |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρο | Μέγιστο 22 mm |
| Μοντέλο | DX-208 |
| Διάμετρος καλωδίου | 0.060.8mm |
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 0-550pcs/min |