| Wire Diameter | 0.15-0.8mm |
|---|---|
| Outside Diameter | Max. 22 Mm |
| Max Production Speed | 550pcs/min |
| Feeding Speed | 0-300m/min |
| Dimension(L*W*H) | 850*650*1300mm |
| Outside Diameter | Max. 22 Mm |
|---|---|
| Wire Diameter | 0.15-0.8mm |
| Feeding Speed | 0-300m/min |
| Dimension(L*W*H) | 850*650*1300mm |
| Max Production Speed | 550pcs/min |
| Wire Diameter | 0.8-3.5mm |
|---|---|
| Feeding Wheel Count | 0-135m/min |
| Max Production Speed | 250pcs/min |
| Outside Diameter | Max. 60 Mm |
| Power | 3P 380V 50/60 Hz |
| Wire Diameter | 0.8-3.5mm |
|---|---|
| Feeding Servo Motor | 3 Pairs |
| Outside Diameter | Max. 60 Mm |
| Axis | 3 Axis |
| Dimension(L*W*H) | 1300*1200*1700mm |
| Weight | 600KG |
|---|---|
| Porduction Speed | Max 350 PCS Per Min |
| Wire Diameter | 0.3-1.2mm |
| Max Axes | 3 Axes |
| Power AC | 3P-380V 50/60hz |
| Porduction Speed | Max 200 PCS Per Min |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 1200*1200*1700mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60hz |
| Wire Diameter | 0.8-3.0mm |
| Weight | 1200KG |
| Max Axes | 2 Axes |
|---|---|
| Weight | 1200KG |
| Wire Diameter | 0.8-3.0mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60hz |
| Dimension(L*W*H) | 1200*1200*1700mm |
| Min Wire Diameter | 0.3mm |
|---|---|
| Voltage | 3P-380V50/60HZ |
| Wight | 600KG |
| Max.Out Diameter | 22mm |
| Feeding Speed | 220m/min |
| Min Wire Diameter | 0.06mm |
|---|---|
| Production Rate | 0-550pes/min |
| Feeding Speed | 0-300m/min |
| Max Wire Diameter | 22mm |
| Dimension | 850mm * 650mm *1300mm |
| Wire Diameter | 0.06~0.8mm |
|---|---|
| Max Wire Diameter | 22mm |
| Number Axis | 2 Axis |
| Feeding Speed | 300m/min |
| Weight | 400kg |