| Wire Diameter | 0.6-2.0 |
|---|---|
| Production Rate | 0-300pes/min |
| Max Wire Diameter | 40mm |
| Min Wire Diameter | 0.6mm |
| Dimension | 670mm *930mm *1300mm |
| Wire Feeding Direction | Left/Right |
|---|---|
| Number Of Axes | 2 Axes |
| Wire Diameter | 0.06-0.8mm |
| Max.Outside Diameter | 22mm |
| Dimension(L*W*H) | 850*650*1300mm |
| Production Time | 30 Days |
|---|---|
| Porduction Speed | 0-550pcs/min |
| Axis | There Axes |
| Tools | Can Make Based On Requirement |
| Applications | Furniture Agriculture Mechanical |
| Max Axes | 3 Axes |
|---|---|
| Max.Outside Diameter | 22mm |
| Wire Diameter | 0.3-1.2mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60hz |
| Porduction Speed | Max 350 PCS Per Min |
| Wire Diameter | 0.8-3.0mm |
|---|---|
| Max.Outside Diameter | 60mm |
| Max Axes | 2 Axes |
| Power AC | 3P-380V 50/60hz |
| Dimension(L*W*H) | 1200*1200*1700mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60hz |
|---|---|
| Wire Diameter | 0.3-1.2mm |
| Max.Outside Diameter | 22mm |
| Dimension(L*W*H) | 950*1150*1500mm |
| Porduction Speed | Max 350 PCS Per Min |
| Weight | 600KG |
|---|---|
| Power AC | 3P-380V 50/60hz |
| Porduction Speed | Max 350 PCS Per Min |
| Max Axes | 3 Axes |
| Wire Diameter | 0.3-1.2mm |
| Wire Diameter | 0.3-1.2mm |
|---|---|
| Max.Outside Diameter | 22mm |
| Weight | 600KG |
| Power AC | 3P-380V 50/60hz |
| Porduction Speed | Max 350 PCS Per Min |
| Weight | 600KG |
|---|---|
| Wire Diameter | 0.3-1.2mm |
| Max Axes | 3 Axes |
| Max.Outside Diameter | 22mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60hz |
| Dimension(L*W*H) | 1200*1200*1700mm |
|---|---|
| Power AC | 3P-380V 50/60hz |
| Weight | 1200KG |
| Max.Outside Diameter | 60mm |
| Max Axes | 2 Axes |