| Tel çapı | 0.6-2.0mm |
|---|---|
| Dış Çap | Maks. 40 mm |
| Boyut (l*w*h) | 670*930*1300mm |
| Ağırlık | 800kg |
| Maksimum Üretim Hızı | 300 pc/dk |
| Tel çapı | 0.6-2.0mm |
|---|---|
| Ağırlık | 800kg |
| Maksimum Üretim Hızı | 300 pc/dk |
| Boyut (l*w*h) | 720*725*1380mm |
| Dış Çap | Maks. 40 mm |
| Besleme Servo Motoru | 2 çift |
|---|---|
| Güç | 3P 380V 50/60 Hz |
| Dış Çap | Maks. 40 mm |
| Boyut (l*w*h) | 720*725*1380mm |
| Tel çapı | 0.6-2.0mm |
| Axie sayısı | 2 eksen |
|---|---|
| Maksimum besleme hızı | 300m/dakika |
| Malzeme uyumluluğu | Çelik, Paslanmaz Çelik, Bakır, Alüminyum |
| Çıkış Çapı | maksimum 22mm |
| Köken | Guang Duan, Çin |
| eksen | 2 Eksen |
|---|---|
| Aletler | Tedarik edilen |
| Teslimat tarihi | 15 gün |
| Tel çapı | 0,15-0,8 mm |
| Ambalaj bilgileri | Her set reçine lifi ve PP filmi ile korunmuş, daha sonra güçlü ahşap CAS'a konulur |
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
|---|---|
| Porsiyon hızı | Min başına maksimum 350 adet |
| Ağırlık | 600kg |
| Max.utside çapı | 22mm |
| Maksimum eksenler | 3 eksen |
| Max.utside çapı | 30 mm |
|---|---|
| Ağırlık | 550kg |
| Tel çapı | 0,15-0,8 mm |
| Porsiyon hızı | Min başına maksimum 800 adet |
| Boyut (l*w*h) | 1000*700*1350mm |
| Güç AC | 3P-380V 50/60Hz |
|---|---|
| Maksimum eksenler | 2 eksen |
| Tel çapı | 0.8-3.0 mm |
| Porsiyon hızı | Min başına maksimum 200 adet |
| Ağırlık | 1200kg |
| Maksimum eksenler | 2 eksen |
|---|---|
| Tel çapı | 0.8-3.0 mm |
| Ağırlık | 1200kg |
| Max.utside çapı | 60 mm |
| Porsiyon hızı | Min başına maksimum 200 adet |
| Ağırlık | 400kg |
|---|---|
| Dış Çap | Maks. 22 mm |
| Model | DX-208 |
| Tel çapı | 0,06-0,8 mm |
| Maksimum Üretim Hızı | 0-550pcs/dk |