| Średnica drutu | 0,6-2,0 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | Max. 40 mm |
| Wymiar (l*w*h) | 670*930*1300 mm |
| Waga | 800 kg |
| Maksymalna prędkość produkcji | 300pcs/min |
| Średnica drutu | 0,6-2,0 mm |
|---|---|
| Waga | 800 kg |
| Maksymalna prędkość produkcji | 300pcs/min |
| Wymiar (l*w*h) | 720*725*1380 mm |
| Średnica zewnętrzna | Max. 40 mm |
| Karmienie silnika serwo | 2 par |
|---|---|
| Moc | 3P 380V 50/60 Hz |
| Średnica zewnętrzna | Max. 40 mm |
| Wymiar (l*w*h) | 720*725*1380 mm |
| Średnica drutu | 0,6-2,0 mm |
| Liczba Axie | 2 osie |
|---|---|
| Maksymalna prędkość podawania | 300 m/min |
| Kompatybilność materialna | Stal, Stal nierdzewna, Miedź, Aluminium |
| O średnicy | MAX 22 mm |
| Pochodzenie | GuangDuan, Chiny |
| oś | 2 osi |
|---|---|
| Narzędzia | Pod warunkiem, że |
| Data dostawy | 15 dni |
| Średnica drutu | 0,15-0,8 mm |
| Szczegóły pakowania | Każdy zestaw chroniony włóknem żywicy i folią PP, a następnie włożył w mocny drewniany CAS |
| Power AC | 3P-380V 50/60 Hz |
|---|---|
| Szybkość Pordukcji | MAX 350 PCS na min |
| Waga | 600 kg |
| Max.outside średnica | 22 mm |
| Maksymalne osie | 3 osie |
| Max.outside średnica | 30 mm |
|---|---|
| Waga | 550 kg |
| Średnica drutu | 0,15-0,8 mm |
| Szybkość Pordukcji | Maksymalnie 800 szt. |
| Wymiar (l*w*h) | 1000*700*1350 mm |
| Power AC | 3P-380V 50/60 Hz |
|---|---|
| Maksymalne osie | 2 osie |
| Średnica drutu | 0,8-3,0 mm |
| Szybkość Pordukcji | MAX 200 szt. Na min |
| Waga | 1200 kg |
| Maksymalne osie | 2 osie |
|---|---|
| Średnica drutu | 0,8-3,0 mm |
| Waga | 1200 kg |
| Max.outside średnica | 60 mm |
| Szybkość Pordukcji | MAX 200 szt. Na min |
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | Max. 22 mm |
| Model | DX-208 |
| Średnica drutu | 0,06-0,8 mm |
| Maksymalna prędkość produkcji | 0-550pcs/min |